Pa-Ri Materia

Tältä sivulta löydät myymälöidemme sekä myynnin yhteystiedot

Kysy tuotteista tai pyydä tarjous

Myynnin toimipisteet

Vantaa

Tikkurilantie 141, 01530 Vantaa
Puh. 020 755 3322
vantaa@pari.fi

Palvelemme ma-pe 9-17

Timo Harmaa, aluemyyntijohtaja, Puh. 040 665 8549, timo.harmaa@pari.fi
Mila Tirkkonen, myyntipäällikkö, Puh. 040 724 7957, mila.tirkkonen@pari.fi (vanhempainvapaalla 9/2022 saakka)
Aleksi Alatalo, myyntipäällikkö, Puh. 040 646 3106, aleksi.alatalo@pari.fi
Jami Nissinen, myyntipäällikkö, Puh. 040 084 5085, jami.nissinen@pari.fi
Kimmo Kukka, myyntipäällikkö, Puh. 040 715 0615, kimmo.kukka@pari.fi
Jouni Mikkola, myyntipäällikkö, Puh. 040 147 9422, jouni.mikkola@pari.fi

Kysy tuotteista tai pyydä tarjous

Joensuu

Jukolankatu 20, 80100 Joensuu
Puh. 020 755 3390
joensuu@pari.fi

Palvelemme ma-pe 9-16

Jami Nissinen, aluemyyntijohtaja, Puh. 040 084 5085, jami.nissinen@pari.fi

Kysy tuotteista tai pyydä tarjous

Jyväskylä

Tourulantie 11, 40100 Jyväskylä
Puh. 020 755 3366
jyvaskyla@pari.fi

Palvelemme ma-pe 9-17

Mikko Nirkkonen, aluemyyntijohtaja, Puh. 040 679 5168, mikko.nirkkonen@pari.fi
Jouni Pohjola, myyntipäällikkö, Puh. 044 255 7777, jouni.pohjola@pari.fi

Kysy tuotteista tai pyydä tarjous

Kokkola

Mottisenkatu 8, 67700 Kokkola
Puh. 020 755 3360
kokkola@pari.fi

Palvelemme ma-pe 8-16

Jarkko Herronen, aluemyyntijohtaja, Puh. 040 181 2592, jarkko.herronen@pari.fi
Kari Anttila, myyntipäällikkö, Puh. 040 181 2593, kari.anttila@pari.fi

Kysy tuotteista tai pyydä tarjous

Kuopio

Lahti

Timo Harmaa, aluemyyntijohtaja, Puh. 040 665 8549, timo.harmaa@pari.fi

Lappeenranta

Oulu

Lekatie 6, 90140 Oulu
Puh. 020 755 3333
oulu@pari.fi

Palvelemme ma-pe 8-16

Vesa Granlund, aluemyyntijohtaja, Puh. 040 163 1644, vesa.granlund@pari.fi
Tapio Ahtinen, myyntipäällikkö, Puh. 040 589 5351, tapio.ahtinen@pari.fi

Kysy tuotteista tai pyydä tarjous

Seinäjoki

Noutopiste
Puh. 020 755 3370
seinajoki@pari.fi

Jarkko Herronen, aluemyyntijohtaja, Puh. 040 181 2592, jarkko.herronen@pari.fi
Kari Anttila, myyntipäällikkö, Puh. 040 181 2593, kari.anttila@pari.fi

Kysy tuotteista tai pyydä tarjous

Tampere

Viinikankatu 57, 33800 Tampere
Puh. 020 755 3355
tampere@pari.fi

Palvelemme ma-pe 10-16 

Jukka Tillonen, aluemyyntijohtaja, Puh. 044 792 4154, jukka.tillonen@pari.fi
Petri Nieminen, myyntipäällikkö, Puh. 044 792 4157, petri.nieminen@pari.fi

Kysy tuotteista tai pyydä tarjous

Turku

Tavarakatu 1, 20250 Turku
Puh. 020 755 3344
turku@pari.fi

Palvelemme ma-pe 9-17 

Sakari Ansamaa, aluemyyntijohtaja, Puh. 040 838 7758, sakari.ansamaa@pari.fi

Kysy tuotteista tai pyydä tarjous

Vaasa

Puh. 020 755 3350
vaasa@pari.fi

Jarkko Herronen, aluemyyntijohtaja, Puh. 040 181 2592, jarkko.herronen@pari.fi
Kari Anttila, myyntipäällikkö, Puh. 040 181 2593, kari.anttila@pari.fi

Kysy tuotteista tai pyydä tarjous

MUUT YHTEYSTIEDOT

Projektimyynti

Pekka Hämäläinen, myyntijohtaja, Puh. 040 1491 008, pekka.hamalainen@pari.fi
Leena Kalliola, sisustusarkkitehti, Puh. 050 0641 300, leena.kalliola@pari.fi

Tuotetuki

Myynnintuki, myynnintuki@pari.fi

Kiertotalouspalvelut

Jukka Aarnio, johtaja, kiertotalous ja palvelut, Puh. 040 750 7390jukka.aarnio@pari.fi
Antero Elo, projektipäällikkö, kiertotalous ja palvelut, Puh. 040 705 1651antero.elo@pari.fi

Hallinto

Juha-Matti Ojala, toimitusjohtaja, Puh. 040 087 4396, juha-matti.ojala@pari.fi
Mika Saravalta, varatoimitusjohtaja, Puh. 040 766 3199, mika.saravalta@pari.fi
Pekka Hämäläinen, myyntijohtaja, Puh. 040 149 1008, pekka.hamalainen@pari.fi
Jukka Aarnio, johtaja, kiertotalous ja palvelut, Puh. 040 750 7390, jukka.aarnio@pari.fi
Guy Pelander, hankintajohtaja, Puh. 040 744 4468, guy.pelander@pari.fi
Antti Holma, logistiikkajohtaja, Puh. 040 771 3680, antti.holma@pari.fi
Mervi Rantanen, laatu- ja kehitysjohtaja, Puh. 050 388 4610, mervi.rantanen@pari.fi

Reskontra

Mikäli sinulla on kysyttävää ostolaskuihin liittyen, olethan yhteydessä reskontraamme sähköpostitse reskontra@pari.fi 

Verkkolaskuosoite: 
Verkkolaskuosoite: 003710686536
Operaattori: Maventa
Operaattorin tunnus: 003721291126
(Operaattoritunnus, mikäli lähettäjän operaattori on pankki: DABAFIHH)

Sähköpostilaskut: reskontra@pari.fi

Paperilaskut:
Pa-Ri Materia Oy
y-10686536
PL 23
11101 Riihimäki

Soittajahinta 020-palvelunumeroon:
Kiinteästä verkosta ja matkapuhelimesta soitettaessa 8,35 snt/puh + 16,69 snt/min (sis. alv 24 %). Pa-Ri Materialle ei kerry tuloja puheluista. 

Kysy tuotteista tai pyydä tarjous

Tilaa edut ja ideat suoraan sähköpostiisi!

Kun tilaat uutiskirjeen, saat jatkossa inspiroivia ideoita työ- ja toimitilojen sisustamiseen, kutsuja yritysasiakastilaisuuksiimme sekä tietoa ajankohtaisista tarjouksistamme.