Pa-Ri Materia
Ota yhteyttä
Ajankohtaista / 28.09.2021

Muutimme uuteen osoitteeseen!

Jaa artikkeli:

Vantaan myymälän löydät uudesta osoitteesta.

Mahtavia uutisia: Vantaan myymälämme muutti uusiin tiloihin! Löydät meidät 29.9.2021 alkaen uudesta osoitteesta.

Uudet toimivat toimitilat kattavat uuden myymälän, sekä keskusvarastomme. Uudet Vantaan tilamme nopeuttavat entisestään nopeaa toimintaamme ja tehostavat logistiikkaamme. Tavoitteemme on tarjota jatkossa entistäkin joustavampaa ja kattavampaa palvelua sinun ja asiakkaidemme hyväksi. 

Uusi sijainti on helposti saavutettavissa, paikalle pääset isommallakin autolla. Myös ilmaista parkkitilaa löytyy runsaasti. 

Uusi osoitteemme on Tikkurilantie 141, 01530 Vantaa.
Nähdään uudessa toimipisteessä! 

 

Yhteyshenkilöidenne yhteystiedot: 

Timo Harmaa, aluemyyntijohtaja, Puh. 040 665 8549, timo.harmaa@pari.fi
Mila Järvinen, myyntipäällikkö, Puh. 040 724 7957, mila.jarvinen@pari.fi
Juho Tirkkonen, myyntipäällikkö, Puh. 040 847 4763, juho.tirkkonen@pari.fi
Aleksi Alatalo, myyntipäällikkö, Puh. 040 646 3106, aleksi.alatalo@pari.fi
Jami Nissinen, myyntipäällikkö, Puh. 040 084 5085, jami.nissinen@pari.fi
Kimmo Kukka, myyntipäällikkö, Puh. 040 715 0615, kimmo.kukka@pari.fi
Jouni Mikkola, myyntipäällikkö, Puh. 040 147 9422, jouni.mikkola@pari.fi

Tervetuloa tapaamaan meitä uusiin toimitiloihimme!

Pa-Ri Materia tarjoaa korkealaatuisia ja ympäristöystävällisesti tuotettuja uusia sekä hyväkuntoisia käytettyjä toimistokalusteita erikokoisten yritysten sekä kuluttajien tarpeisiin. Mahdollistamme sinulle toimistokalusteiden vastuullisen kierrätyksen ja hankinnan, mikä onkin yksi syy Pa-Ri Materian syntyyn.

Tavoitteenamme on tuoda sinulle kustannustehokas vaihtoehto, kun kyseessä on toimitilojen kalustaminen. Palvelutarjontamme kattaa kalusteiden kierrätyksen, uusien ja käytettyjen kalusteiden myynnin, suunnittelun, kuljetuksen, toimituksen ja asennuksen, huoltopalvelun sekä kalusteiden vuokrauksen. Toimimme koko Suomessa ja paikallisen toimintatapamme ansiosta pystymme vastaamaan tarpeisiisi nopeasti ja joustavasti.

 

PaRi1225_1920px

 

 

Tilaa edut ja ideat suoraan sähköpostiisi!

Kun tilaat uutiskirjeen, saat jatkossa inspiroivia ideoita työ- ja toimitilojen sisustamiseen, kutsuja yritysasiakastilaisuuksiimme sekä tietoa ajankohtaisista tarjouksistamme.